Sağlık Turizmi

Sağlık konusunda yetersiz kalan hastaneler insanların ihtiyaçlarına tam manada cevap verememektedir. Bu yüzden dünyanın birçok noktasından ülkemize şifa bulmak ümidiyle gelen yabancıların sayısı her geçen gün biraz daha artmaktadır. Bizler Afrikasya olarak, bu hastaların ofislerimiz aracılığı ile ülkemizde bulunan anlaşmalı hastanelerde tedavi görmesini sağlamaktayız. Aynı zamanda her türlü konaklama, kişisel ihtiyaç ve tıbbi malzeme konusunda da yardımcı olmaktayız.

Afrikasya, sadece İstanbul ve çevre illerinin değil, Balkanlar ve Avrupa’nın sağlık turizmi konusunda “A Grubu Sertifikası” olan sayılı şirketlerindendir. Afrikasya, sahip olduğu bu sertifika sayesinde sadece özel hastaneler değil; Şehir Hastaneleri’nde de hizmet verebilmektedir.

Afrikasya olarak dünyanın dört bir yanın- dan hasta kabul etmekteyiz. Bu yönüyle Afrikasya, sağlık turizmi alanında özellikle kardiyoloji, kalp damar cerrahi, tüp bebek, organ ve doku nakli, beyin ve sinir cerrahisi, göz, ortopedi, üroloji, kanser cerrahisi, diş, plastik cerrahi, ERCP, Endoskopi, Bronoskopi dahil tüm iç hastalıkları işlemleri, nöroloji ve uyku merkezi, dermatoloji ve kozmetoloji bölümleriyle ön plana çıkmaktadır.

Afrikasya, sadece İstanbul ve çevre illerinin değil, Balkanlar ve Avrupa’nın sağlık turizmi konusunda “A Grubu Sertifikası” olan sayılı şirketlerindendir. Afrikasya, sahip olduğu bu sertifika sayesinde sadece özel hastaneler değil; Şehir Hastaneleri’nde de hizmet verebilmektedir.

TOP