consulting

Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık ve Organizasyon 

Yurt içinde ve yurt dışında finans, ekonomi, hukuki, ticari, mali ve idari tüm alanlarda yönetim, finans ve yatırım danışmanlığı yapmak kaydıyla, her turlu danışmanlık ve yönetim hizmeti vermek ve tüm bu alanlarda iştigal eden kamu, yerli ve yabancı özel sektör kuruluş ve şirketlerinin danışmanlığını ve yönetimini üstlenmek.

Dış ticaret finansmanı, ithalat mevzuatı, akreditif işlemleri, dış ticaret uygulamaları, uluslararası pazarlara giriş yöntemleri, gümrük kanunu uygulamaları, dış ticarette alternatif finans teknikleri ihracata yönelik destek ve teşvikler, ithalat teknikleri, dış ticaret danışmanlığı konularında faaliyetlerde bulunmak.

Yurt içinde ve yurt dışında teknik, ticari ve sosyal gelişmeleri takip, tespit ve uygulama amacı ile etütler yapmak, bu konularda yerli ve yabancı kuruluşlarla işbirliği yapmak, bilimsel çalışmalar, teorik ve uygulamalı eğitim programları yapmak, bu amaçla düzenlenen ve düzenlenecek olan uluslar arası fuarları organize etmek, bu organizasyonlara katılmak ve bu amaçla danışmanlık yapmak.

Afrikasya şirketimiz, danışmanlık hususunda Türkiye’de öncü bir rol üstlenmektedir.

Siz nasıl yardımcı olabiliriz?

Size sunduğumuz ayrıcalıklı danışmanlık fırsatları için bizimle iletişime geçin!

Afrikasya ailesi olarak yedi kıtadan gelen misafirlerimize Türkiye sınırları içerisindeki işlerinde kolaylık sağlayacak adımlar atıyoruz…

placeholder
Mehmet K.
Yönetim Kurulu Başkanı